خرید وسیله نقلیه

از آرساکیا گیم - ویکی

در این مقاله، شما از چگونگی امکان خرید وسایل نقلیه از نمایندگی آگاه می شوید. نمایندگی (به انگلیسی: Dealership) محل انجام معاملات مربوط به خرید و فروش وسایل نقلیه می باشد. وسایل نقلیه خریداری شده از نمایندگی نو، با کارکرد صفر و بدون هیچ صدمه ای می باشند.

Info.png خرید وسایل نقلیه از نمایندگی فقط برای افراد با سطح بالاتر از 5 امکان پذیر است!

چگونه میتوانم یک وسیله نقلیه خریداری کنم؟

برای خرید یک وسایل نقلیه مراحل زیر را طی کنید:

  1. به جلوی نمایندگی ماشین بروید. (برای پیدا کردن نمایندگی ماشین از دستور Locations/ استفاده کنید، اطلاعات بیشتر در اینجا)
  2. از دستور BuyVehicle/ استفاده کنید.
  3. وسیله نقلیه مورد نظر خود را انتخاب کنید (به وسیله دکمه های موجود), و بعد از آن بر روی Buy With Money جهت خرید با پول بازی و یا Buy With Gold جهت خرید با طلا کلیک کنید, در صورتی که نیاز به تست کردن وسیله نقلیه دارید نیز میتوانید از دکمه Test استفاده کنید. در صورتی که برای تست وسیله نقلیه اقدام کنید فقط 3 دقیقه فرصت دارید. تست کردن وسیله نقلیه در یک Virtual World انجام میپذیرد و به این معناست که شما نمیتوانید بازیکنان دیگر را ببینید!
  4. درست بعد از زدن بر روی دکمه خرید (به وسیله پول یا طلا) و تایید کردن آن، از نمایندگی خارج شده و وسیله نقلیه خریداری شما در زیرزمین نمایندگی ظاهر خواهد شد. در صورتی که قبلاً در نقشه خود Checkpoint (نقطه قرمز رنگ) نداشته باشید به شما در نقشه Checkpoint ای را قرار می دهد که در آن مکان ماشین شما وجود دارد.
Info.png شما میتوانید در اینجا لیست کامل وسایل نقلیه را مشاهده کنید.