سیستم:بانک

از آرساکیا گیم - ویکی

پول های خود را سپرده گذاری کنید و سود بگیرید، از موجودی حساب خود با خبر شوید، به حسابِ دوستان خودتان پول واریز کنید و به راحتی از بانک پول خود را دریافت کنید.
شما می توانید تمامی این مراحل را به سادگی و تنها در چند دقیقه، توسط بانک های شهر Los Santos ، شهر Las Venturas و شهر San Fierro انجام دهید.

Warn.png زمانی که از بانک دزدی می شود، بانک تا 20 دقیقه بسته می باشد و شما نمی توانید وارد بانک شوید.

موقعیت بانک

در آرساکیا، 3 بانک وجود دارد. اولین بانک و شلوغ ترین بانک، بانکِ شهرِ Las Santos می باشد که در دستور Locations/ با نامِ "Bank LS" قابل مشاهده می باشد.
بانک دوم در شهرِ Las Venturas می باشد و در دستور Locations/ با نامِ "Bank LV" قابل مشاهده می باشد.
بانک سوم در شهرِ "San Fierro" می باشد و با دستور Findbiz 83/ قابل مشاهده می باشد.
زمانِ ورود به بانک، لطفا چند ثانیه صبر کنید تا قسمت های مختلف بانک کامل برای شما نمایش داده شود.

دریافت نوبت

پس از ورود به بانک، در سمت چپ شما یک علامت تعجبِ زرد رنگ وجود دارد. کنار آن بروید و دستور Bank/ را بزنید تا نوبت را دریافت کنید.
اگر باجه های بانک خالی بود، شما در یکی از باجه های بانک قرار می گیرید و کارمند بانک پس از معرفی خود، از شما سوال می پرسد: "چه کمکی می تونم به شما بکنم؟"
سپس شما می توانید یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید:

موجودی

در این قسمت می توانید به سادگی موجودی حساب بانکی خود را بررسی کنید.

برداشت

در صورتی که این گزینه را انتخاب کردید، پس از زدن دکمه "T" و نوشتن مبلغ (بدون هیچگونه حروف اضافه ای)، بانک به شما آن مبلغ را می دهد.

سپردن

توسط این گزینه، شما می توانید هر مقدار پولی که در جیب خود دارید را در حساب بانکی خود سپرده کنید. سپس در هر زمانی که نیاز داشتید، می توانید آن ها را از ATM های داخل سرور و یا حتی از خودِ بانک دریافت کنید. پس از زدن دکمه "T" و نوشتن مبلغ (بدون هیچگونه حروف اضافه ای)، آن مبلغ به حساب شما سپرده خواهد شد.

انتقال

به راحتی پول برای دوستان خود ارسال کنید؛ حتی در زمانی که آن ها آفلاین هستند!
تنها کافیت پس از زدن دکمه "T"، قسمتی از اسم اون بازیکن را بنویسید و سپس دکمه Enter را بزنید. در این لحظه، کارمندِ بانک در مانیتور به شما بازیکن هایی که اسم آن ها شبیه به نامی که نوشتید هست را نشان می دهد.
با دیدن شخصیت آن بازیکن و سطح آن و همچنین اقلیتی که در آن حضور دارد، می توانید بازیکن را انتخاب کنید و مبلغ را بنویسید و برای آن ارسال کنید.

Warn.png لطفا توجه داشته باشید که مبلغ و همچنین بازیکنی که به آن مبلغ را ارسال می کنید به درستی نوشته شده باشد. مبلغ ارسال شده قابل بازگشت نیست!

تاریخچه

با انتخاب این گزینه میتوانید نام شخصی که به او از طریق بانک پول انتقال می دهید، یا شخصی برای شما انتقال میدهد را به همراه مقدار وجه مشاهده می کنید.

نکات مهم

  • در زمان ورود به اتاق، خانم نگهبان به شما 3 اخطار می دهد و اگر توجه نکنید 1 Wanted Level دریافت خواهید کرد.
  • سودِ بانک، "0.004" (4 صدم درصد) می باشد. بیشترین سود بانکی مبلغ (3,000$) می باشد و در حساب شما باید مبلغ (10,000,000$) باشد!
  • سود های بانکی هر ساعت و در زمان دریافت تجربه (Respect) به شما داده می شود.
  • در صورتی که خانه ای اجاره کرده باشید، اجاره آن خانه + مالیات هر ساعت از حساب بانکی شما کم خواهد شد.
Info.png حساب های ویژه "0.009" (9 صدم درصد) سود دریافت می کنند.